Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-12-2008, 04:32 PM   #14 (permalink)
Pamukk
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

canım aysegulcuğum benimmm çok teşekkür ederim ,Allah'tan hepimize diliyorum mutluluk,sağlık ve bereketi birlikte paylaşalım ,senin sevgini ve güzel dileklerini dile getirmen yeter (bu arada içimde kaldı günlerdir söyleyemiyodum tırtıl senin soyadın mı eğer öyleyse ben çok seviyorum ve sevimli buluyorum : 0 ))))

mustinet'cim çok teşekkür ederim arkadaşım ,hep birlikte çok güzel günlere ve mutluluklara çoook sevgilerimle :)

Atakan Bey, çok teşekkür ederim kutlamanız için ,bu sitenin,sizin bendeki emeğiniz herşeye temel oldu , içimdeki sevgi anlam kazanmış oldu ve yol buldu,kendime buradan kazandığım arkadaşlar,çalışmalar ve sizin emeklerinizle,paha biçilemez nasıl teşekkür etsem bilemiyorum ,size kalpten sevgilerimi gönderiyorum

Ben artık yılları saymayı bıraktım şimdi bu yaş fiziksel olarak durma yaşıdır,ruhsal büyümeye devam inşallah
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla