Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-11-2008, 08:15 PM   #17 (permalink)
Pamukk
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of
Standart Ynt: OSHO' nun kitaplarından seçmeler...

Alıntı:
awayy Nickli Üyeden Alıntı
Pamukkcum ben de iki gündür Osho'dan alıntılar paylaşmayı düşünüyordum sitede..
Sen benden önce davranmışsın
Ben piyasadaki tüm kitaplarını ve internetten e-kitaplarının bi kısmını okudum..

Ve konsantrasyon problemim olmasına rağmen okuyabildiğim tek kitap onunkilerdir.

Şöyle söyliyim...İlk aşkım Michael Jackson, son aşkım Osho'dur.

Eeee...Kişisel gelişimim konusunda ne kadar yol katetmişim siz görün..

Redflowersta da çok güzel açıklamış pek bi bilmiş kendisi

Umut etmeye başlayınca insan geleceğe odaklanıyor ve içinde bulunduğu anı yaşamıyor..

Osho'nun Meditasyon diye kalınca bir kitabı var..

Osho'nun günümüz insanı için tasarladığı meditasyon çeşitleri var...

Hepsi çok keyifli ben iki sene kadar ordaki tüm meditasyonları yapmıştım...

Osho çok zorda kaldığım bir dönemde kendimi kabul etmemi ,toplumu umursamamamı ve bir nebze olsun hayata tutunmamı sağlamıştı..

Osho deyince dayanamıyorum da... Onu görebilmek için nerler vermezdim

Keyifli okumalar ve paylaşımlar...Sevgiler..

Ay away'cim ne olur yaz harika olur..Çok harika olur bir Osho köşesi yapsak ,derlemeler olsa her kitabından ay çok heyecanlandım ben hep "bakıp bakıp geri koyuyodum kitaplarını dediğim gibi amaaan ne buluyolar bunda anlamıyorum ben mi kıt kafalıyım anlayamıyorum ya da nesinden etkileniyorlar ,hatta hiç akıcı değil okuyamam"diyordum.Ama yeni etkilenmeye başladım ,bir bölüm bitti ben kaldım öyle kafamda soru işaretleriyle,merakla,devamını okumak için kanıma giren zehiriyle Dur o duyguyu tarif edeyim "Matrix filminden ilk çıktıgım zamanki gibi" beynim sanki bombardımana tutuldu ,hatlarım karıştı

Senin bu heyacanın bana da geçti ay keşke görebilsen,ne çok seviyorsun
Biraz araştırayım bu ustanın hayatını merak ediyorum geç bile kaldım ..Bir dernek gibi birşeyleri var galiba yurtdışında kitaplar oradan yayınlanıyor..Resmini görüyorum da hep kitapların arkasında garip biri gibi gizemli

Oshodan alıntılar istiyoruuum onu senin kadar seven biri alıntı yaparsa çok daha başka bir büyüsü olur super

Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla