Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-11-2008, 12:58 AM   #6 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about
Standart Ynt: Bir Mp3'e Subliminal telkin ekleyebileceğim bir program arıyorum..LÜTFEN YA

Alıntı:
dreamland Nickli Üyeden Alıntı
Selam arkadaşlar. İlk olarak anlaşılır bi kayıt programı bilen bir arkadaş yardımcı olabilrimi konusuna iki adet program önerisinde bulunmuştum. Subliminal konu başlığında bula bilirsiniz. Nasıl yapılır?
1) Ses kaydı rec özelliğinden kaydı yapılır. Ses(mikrofon) ayarlarınızı ve spdif (ses kanal ve capture) ayarlarınızı kontrol edin.
2) Sonra zaman ciçzelgesine ekleyin. Veya render (kayıt) yaparak ta kullana bilir siniz sonra.
3) Müzik veya subliminal binural sesleri seçip yükleyin.
4) Ses kayıt sesini solo olarak ancak duya bileceğiniz seviyeye kadar indirin. Üst ses ile alt ses arasında enaz 10 db fark olmalı. Mutlaka kayıdı standart kulaklıkla 70-100 db arasında dinlendiğinden emin olun. O anda hoporlor kısık ise kayıttan sonra sesiniz bangır bangır ortada olur. Dikkat edin.Sonra diğer sesleri üzerine import (aktarıp ekleyerek) ederek kaydınızın ses değerlerini yapın.
5) En son olarak render -kayıt- ile istediğiniz formatta kaydınızı gerçekleştirin.
6) Bütün mix programlarında olay budur değişmez. Birini bilen teferruat hariç her mixi yapar. Fx ve studio efektleri biraz sizi uğraştıra bilir.(Ama bunlar şimdilik işiniz için gerekli değil.)
Dreamland çok teşekkürler fakat programı açınca hiç biey anlamadım...Resimli anlatımı olsaydı daha iyi olurdu

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla