Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-11-2008, 12:30 AM   #622 (permalink)
Su_Duru
Üsteğmen

Su_Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,641
173 Mesajinıza toplam 1,012 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Su_Duru will become famous soon enoughSu_Duru will become famous soon enough
Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Alıntı:
Mustang Nickli Üyeden Alıntı
Bu gün sabahtan beri yaşanan olaylar ve arkasındn yaşanan tasız durumlar birilerinin haklılığını kanıtlamak için yaptıkları kulisler ve söylenenler bu siteye yakışmadı.Ben sabah sesizliğinde kalıkp huzur bulmak için siteye girdiğimde sizlerin gece cıvıltılarını okuyarak gelip kendi günlüğümde esip coşuyordum ancak olay tatsızlaşmaya başladı.

Ben kendi gelişimim için uğraştım ve sizlerlede paylaştım.Kimsenin işine karışmadım ve herkesi kendim gibi bildim .Canlarım burada çok güzel duygular yaşadım çok dağlar tepeler aştım .Yolun bittiğiyere geldim ve yayımı gerdim okumu yeni ufuklara atacağım .Bende sitedn ayrılıyorum.Hepinize huzur diliyorum yolunuz aydınlık ve açık olsun .

Aman Allahim Serpil ablam sende gitme karari almissin...bu olay cok tatsizlasti..giden gidene... cok degerli insanlari kaybediyoruz...ah be ablam keske sen bu karari almasaydinda, gitmek istiyenleri vazgecirseydin..aslinda senden her nedense bunu bekliyordum..mutlaka serpil ablam hayal ablamla, gamzeyle konusup bu olaylar tatliya baglar diye umut ediyordum.

nolur iyi dusunun ve gelin bu kararinizdan vazgecin..burda sizi cok sevenlerin hatiri icin burda kalin ablacim
Güzellik yüzde degil, yürekte olmali
Su_Duru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline