Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-11-2008, 08:17 PM   #32 (permalink)
01nisan
Teğmen

Tesekkür: 359
66 Mesajinıza toplam 415 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
01nisan is a jewel in the rough01nisan is a jewel in the rough01nisan is a jewel in the rough01nisan is a jewel in the rough
Standart Ynt: Reiki,Sedona,EFT,Deep-Peat,Presecion,Hipnoz konularına ilişkin soru-cevaplar

Merhabalar..
Medusa' nın deep peat konusunda yazdıklarını etkileyici buldum...o kadar çok yöntem, uygulama var ki hangisinden başlayacağımı bilmiyorum..iki noktayı denemeye çalışıyordum... henüz başaramadım... biraz yöntem karmaşası yaşıyorum....ben 2-3 yıl önce Reiki1-2 ve NLP eğitimleri aldım..bu uygulamalarla hayatımı ya da kendimi çok fazla değiştirebildiğimi söyleyemeyeceğim..sanırım bilinçaltı temizlenmeden tam bir değişim yaşanmıyor..kişisel gelişim yolculuğu zor ve meşakatli bir yol mu dur? ya da bu kadar yöntemle biz mi karmaşık hale sokuyoruz.. çünkü en iyi yol en basit yoldur diye bir söz var...şimdi de DEEP PEAT a merak sardım...kitabım ismi PEAT sanırım... kitabı okuyarak başlayayım diyorum ....öğrenmeye değer mi?...bu yöntem kendi başımıza yapabileceğimiz bir şey mi? ..yani bu yöntemle kendi kendimize kalıcı sonuç alabilirmiyiz ? ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. SEVGİLER ..
01nisan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla