Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-01-2021, 10:50 AM   #2 (permalink)
yaseminist
Çevirmen

yaseminist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,578
283 Mesajinıza toplam 2,066 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the rough
Standart Cevap: yardımcı olursanız sevinirim :)

Merhabalar,
Öncelikle foruma hoşgeldin Burası eskiden daha hareketli bir forumdu, ben de bayağı eski üyelerden biriyim artık çok nadiren giriyorum ama tesadüfen bugün bir gireyim dedim, mesajını görünce kayıtsız kalamadım, çünkü benim de senin yaşlarında bir oğlum var ve ruh halini az çok anlayabiliyorum.
Bu forumda ücretsiz subliminal (bilinçaltı) telkinler var, bunlar belirli sesler (doğa sesi, piano, ney vs.) altına gizlenmiş telkinler içeriyor. Mesela ilk olarak ego güçlendirici ve suçluluk duyguları telkinlerinin en az 15 gün dinlenmesi tavsiye ediliyor. Telkinleri şuradan indirebiliirsin:
https://www.dropbox.com/sh/b6youoq8m...vwFPsoEYa?dl=0

Uyurken dinlemen daha etkili oluyor ama gün içinde o oyunları oynarken yani ses kasarken alttan telkinleri dinleyebilir misin bilemiyorum. Onun kararını sen vereceksin Günde en az 6-8 saat dinlemen gerekeceği için uyurken dinlemek daha mantıklı ben de çocuklarıma uyurken dinletiyorum

Yazında dikkatimi çeken bir şey oldu: sürekli özür diliyorsun kusura bakmayın vs. Kardeşim özür dilenecek bir şey yok, sen çok değerlisin bunu unutma! Şuan belki bunu hissedemiyor olabilirsin, aklın çok karışık olabilir ama dediğim gibi şu telkinleri en az 15 gün boyunca günde 6-8 saat dinle sonrasında sadece bilinçaltı yöntemleri değil ayrıca bilinçli olarak yapman gereken şeyler konusunda da sana tavsiyelerde bulunmak isterim bildiğim kadarıyla

Esas ben fazla uzatmadan şimdilik bu kadar yazayım, sormak istediğin bir şey olursa yine yaz, ara ara foruma girip sana cevap yazarım inşallah, selamlar
yaseminist isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla