Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-10-2019, 01:04 PM   #74 (permalink)
Alihannn

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alihannn is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ynt: Çekim yasası-somut örnekler

Alıntı:
hülyaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba üç_gömlek;olumlu düşünme alışkanlığım elbette ki var...hayatımdaki her şeyi olumsuz düşünmüş olsam sanırım karamsar ve mutsuz bir ortamda olurdum sürekli...demek istediğim ara sıra elimde olmadan korkularıma engel olamamak ve çekim yasasını bu şekilde harekete geçirmek..zira belleğimden geçen her negatif düşüncede yoğunlaşmaya kalksam,allah korusun işin içinden çıkamazdım sanırım..(bilinçaltımı temizlemeye çalışıyorum,ancak yılların birikimi var,keşke herşey kısa bir zamanda yok oluverse,ama dediğim gibi o kadar uzun yıllar egolarımlayım ki,kolay olmuyor birden olumlamak..)elbette öğrenmem gereken çok şey var,yolun çoookk başlarındayım...yapmam gerekenleri biliyorum aslında,sorunum uygulama da zorluk çekmek,o an engel olamamak...ama biliyorum ki zamanla bunlarda kaybolacak,korkularım yerini sevgiye bırakacak...galiba o zaman olumlu olanlarda çabucak hayatıma yansıyacak diye düşünüyorum...

hayalablacım,çok doğru söylüyorsun,sadece düşünmek yeterli değil,imgelemekte lazım...benim bilinçsizce yaptığım korku anımda ki düşüncelerimi,sevgiye çevirerek ve bilerek olumluya yönlendirmeliyim...yaptığın örnekle de bunu nasıl yapmam gerektiğini daha iyi anladım...ben ses kayıt programından istiyorum...gönderirsen sevinirim...sevgilerimle...

Öncelikle Merhaba, Bu yazıyı okuyan herkese mutlu ve refah dolu bir hayat diliyorum. Unutmayın ki Çekim yasası sadece size bahşedilmiş bir hediye değildir nefes alıp veren her canlı bu yasayı ister istemez yerine getirmektedir. Tek taraflı düşünce yapısı ile bu yasayı kullanmanıza rağmen başınıza gelen bu ufak tatlı olayları yorumlamanız biraz zor olabilir. Hülya hanımın başına gelen bu olayla ilgili yapacağım yorum bu; Kocanız iş günü esnasında yaşadığı ufak tefek stresleri üzerinde biriktirip üstüne eve gelince bir de eşini bilgisayar başında hiç inanmadığı bir konuya kafa yorarken bulma korkusuyla aslında kendi çekim yasasını size karşı kullanmış ve onun negatifliğinden kaynaklanan bu enerji size rahatsızlık vermiş olabilir sonuçta bu yasa herkes için geçerli. Aklınızdan istediğiniz ya da istemediğiniz birşey geçsin yasa onun sizin için iyi veya kötü olacağını düşünmeksizin bunu yerine getirecektir anlatılan bu olayda aslında çekim yasasını uygulayan kişi hülya hanım değil , Hülya hanımın eşidir. Yoğun bir gün içerisinde eve geldiğinde karısından güzel bir karşılama beklemek yerine onu yine kendi inancına göre boş şeylere kafa yorarken bulacağını aklına getirmiş ve bunu istemeden yasaya uyarlamıştır. hülya hanım ise negatif olan bu duyguları kendine bir sünger gibi çekmesine rağmen içgüdülerini dinlememeyi seçtiği için kıl payı kurtulabilmiştir. Çekim yasası sizin iyiliğinizi ya da kötülüğünüzü düşünmez aklınızdaki düşünceleri duygularınız yoluyla enerjiye çevirir ve evrende dolaşarak yine size dönmesine sağlar. Mutluluk göz kapaklarınızı kapattığınızda başlar. Meditasyon önemli. Sevgiler
Alihannn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla