Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-03-2017, 04:40 PM   #183 (permalink)
guzelsozler

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
guzelsozler is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Suçluluk Duygusu Telkin İçeriği ve yazarı

Bu siteyi 2009 yılında görmüştüm, o zamanlar bir süre dinledim daha sonra geçen zamanda bıraktım, iki ay önce telkinleri dinlemeye başladım yeniden. Birçok yazıyı okudum, telkinlerin içeriklerini okudum, bu sitenin enerjisi çok güzel, pozitif hissediyorum, geniş bir aile gibi. Ben de iki aydır suçluluk, ego ve başka telkinleri dinliyorum, suçluluk ve egonun bazen eski versiyonunu bazen de yeni versiyonunu dinliyorum sanki eski versiyonunu dinleyince hareketlerim daha net oluyor. Bende de sinirlilik oluştu, hangi telkinden kaynaklandığını bilmiyorum ama çok gergin hissediyorum kendimi, sanırım ya suçluluk ya da ego güçlendirici telkininden. Şöyle bir şey var, insanların yanlış davranışlarına katlanamıyorum, en ufak yanlış bir tavır gördüm mü sinirleniyorum, kendimde de daha doğru davranmaya dönük gelişmeler var, 2009 yılında dinlediğimde de fark etmiştim, bu telkinlerden sonra hep doğru davranmaya çalışıyorum, örneğin yalan söylemek istemiyorum, hep doğru hareket etmeye çalışıyorum, kendi içimde böyle kararlılık ve doğruluk sergilemem güzel ama başkalarının hatalarına karşı bu kadar tahammülsüz olmam, onlardan da mükemmel olmalarını beklemem biraz beni zorluyor. Yalnız onlar yanlış davrandığında evet sinirleniyorum ama onları umursamıyorum, bu yanlış davranışı yapan insan gözümde bir nokta gibi görünüyor ve onun hatası olarak düşünüyorum. Bu da beni hafifleştiriyor.
guzelsozler isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla