Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-03-2017, 12:18 PM   #2 (permalink)
MuminOKAN
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Standart Cevap: 20 ay dinlemek

Merhaba öncelikle hoşgeldiniz.
-insanlar ne diyecek diye korkan birisi
Bu toplumsal olarak genel bir kaygı

-hayır demeye ödü kopan birisi
Çoğumuz her zaman hayır diyemiyoruz

-sırf insanlar üzülmesin diye kendinden fedakarlık eden birisi
Telkinlerin en güzel etkilerinden biri fedakarlık konusu ve hayır diyememe konusu

-hakkını yeterince savunamayan birisi
Toplumumuzda bir çok kişi böyle bir durumdan müzdarip

-mutluluğu insanları memnun ettiğinde gerçekleşen birisi
Mutluluk verebilenindir. Bunda üzülme, takılma yani buna çok

-başkalarının düşüncelerini aşırı önemseyen birisi
Hepimiz bir nebze de olsa önemsiyoruz.

Telkinlerin yardım edip edemeyeceği konusuna gelince, telkinler kişiden kişiye farklılık gösteriyor. Ama eninde sonunda yardımcı oluyor. Telkinler için uygulama yazmaya çalışıyorum iş yoğunluğuma göre, emin ol yazarken bile etki ediyor. Telkinleri okumanı ve dinlemeni tavsiye ediyorum bunca yıl dinleyen biri olarak. Ay sayısına takılma, belki 3 günde belki 3 saatte etki edecek.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla