Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-02-2017, 07:36 PM   #12 (permalink)
mutluhayatim
Üsteğmen

mutluhayatim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 231
127 Mesajinıza toplam 188 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluhayatim is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Nasıl İş Bulunur?

Alıntı:
firdevsi ala Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mutlu hayatim gecende watsapdan arkadaşım video gonderdi videoyu bulrsam paylasirim simdi sarzim az kisaca anlatym
Kisisel gelisimciler bize olumlalamar yapmamizi istiyorlar
Mesala
Kendini gelistir dil ogren
Ayda 3bin 4bin lira kazanc
Guzel bir ev
Vs
0dan baslar hayat dogariz yaptiklarimiz katlanarak olumumuze kadar gider
012345678910ve olumle 0 olurmus
Neden mi
Niyetlerimizi donusturmedigimiz icin
Niyetimiz ne ise girmek
Nicin is istiyorum
Hem kendi ihtiyaclarimi hemde yardima ihtiyaci olanlara yardim etmek istiyorum bir nevi Zekat vermek icin Allahtan yardim istiyoruz
Allahim veren el olayim
Nicin dil öğrenmek istiyorum

Ongilizce ogrenerek islamiyeti anlatabilirim
Rabbimin rizasi icin
Mutlucum sende niyetini donusturmelisin diye düşünüyorum kendine iyi bak sana gulmek yakisiyo unutma cnm
Fakat niyetleri dönüştürsem de yine de öldüğümde her şey 0 lanmayacak mı yaşama dair. Her şeyi sahip olduklarımı burada bırakacağım. Aslında islamiyetle ilgili bazı düşündüklerim var. Burada yazmak ne kadar uygun olur bilmiyorum ama. Mesela müslüman bir ailede doğmasaydık başka dinleri araştırırmıydık? Alakasız ama bu konu çok kafama takılıyor. O zamanda bu doğru din diyerek o dine bağlanır mıydık. Eğer cevabımız hayır ise şuanda bir araştırma içinde olmamız gerekir. Şuan bunları neden buraya yazıyorum bilmiyorum.

mutluhayatim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla