Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-01-2017, 06:08 AM   #7 (permalink)
KıpçakBeyi
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: SİZLERE BİR SORUM VAR

Aslında evet uzun süre dinlemek o kadar önemli değil.Başlangıçta 21 gün örneği çok veriliyordu.

Bende bu ara çok düzenli dinlemiyorum neredeyse her gün dinliyorum.

En ideali 10 gün dinleme 3 gün ara verme.

Uzun süre telkinleri dinlersen misal 6 ay (her telkini 1 saat dinlemiş olsan yaklaşık tek telkini 120 saat dinlemiş olursun.) telkinlerin etkisini daha iyi görürsün ama bu herkeste aynı olacak diye bir şey yok.Bu işte önemli olan süreklilik ve uzun süre dinlemek.

Elbette bir yıl düzenli telkin dinleyen birisi iki aydır telkin dinleyen birine göre farklı olacak.Etkilerin kalıcı olması bu telkinlerin dinlenmesine bağlı bu birisinin size her gün aferin demesi gibi.İlk başlarda bu aferinler egonuzu okşar sonrasında güveniniz artar ihtiyacınız kalmaz ama mesela biri aferin yerine sen başarısızsın derse o güven zarar görür.Bu sürede yeniden aferin denilse ne olur eski başarısızlığını unutursun kendini toplarsın.Bu kişi sana senelerce aferin derse ne olur artık sağlam bir öz güven duygun oluşur.Birinin tek sefer başarısızsın demesini umursamazsın.Benim yüzlerce aferinim var sepetimde dersin.Bir başarısızlık önemli değil.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla