Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-06-2016, 04:23 PM   #42 (permalink)
KıpçakBeyi
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Suçluluk Duyguları Telkini Sanat Müziği

Hoş geldiniz.Hayatta her şey insanlar için.Geçen sene iyiydiniz bu sene kötü olabilirsiniz.Bu hayatın doğasında var.

Biraz daha ayrıntılı yazarsanız daha fazla yardımcı olabiliriz eğer durum maddiyse. Bunu dert etmeyin.

Birinden bahsetmişlerdi adam çok ciddi bir arsa/tarla zengini ailenin varisi.Belkide tek varisi.Size basitçe ağanın oğlu diyelim ama doğu ya da güney doğulu değil hatırımda ege kalmış ya neyse.Adam verimli bağı bahçeyi satmış ve devamlı bir iş kurmuş belki yirminci işini mi ne batırmış yirmi yirmi beş senede.tarla tapan da epey azalmış ama elde para edecek yine bir kaç yer kalmış.Annesine ana ben kaybetmedim en azından ticareti öğrendim sadece ağır dersler aldım demiş.

Deli Petro ciddi ciddi demirbaş Şarl'a yirmi kere yenilmiştir hatta yenile yenile yenmesini öğreneceğim dermiş hep ve sonrasında yirmi birinci savaşını mı kazanıp Rusya'yı Baltık denizine açıyor.İsveç kralına da ülkemize kaçıyor doğrusu Osmanlı'ya bilinen bir hikayedir.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla