Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-03-2016, 10:54 AM   #6 (permalink)
KıpçakBeyi
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ücretsiz internetten sertifikalı kurs

Kendi kendimi bilgilendireyim bari.Dün gece siteye bakmıştım ama çok fazla detaylı inceleyememiştim.Eğitim programları kısmına girip orada eğitim seçtiğimizde sıkça sorular sorular (kısaca s.s.s.) kısmını görüyoruz.Eğitim için yardımcı kitap edinmek zorunlu.Size verilen şifre ile üç ay boyunca o eğitimin videolarını izleyebiliyorsunuz.Kitap ücreti 24 kargo ücreti 11 lira.Sanırım bu kargo ücreti çift.Eğitimin başarıyla bitmesi sonucunda sertifikada gönderiliyor.

Nefes Terapisi Eğitimi ? Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği

Gel gelelim internette yaptığım kısa araştırmada dernek hakkında çok doyurucu geri dönüşlere rastlayamadım.Şikayet varda bir yazı var.Ekşi ne idüğü belirsiz bir organizasyon gibi tek bir yorum var.Genelde yorumlar iyi.Bir başkası ise kitap satmaya çalışan bir dernek görüntüsü çizdiğini yazmış.İsim vermeye gerek yok ülkemizde pek çok dernek size gelerek yardım amaçlı ürün sattıklarını ve karşılığında bağış makbuzu vermektedir.Biz genelde boyama kitabı alıp küçük kuzenlerimize veriyoruz.

Hasılı bugün ortalama bir kişisel gelişim kitabı 20-25 tl.Ben genelde ücretsiz kargo ile alıyorum kitapları ama 3-4 lira kargo bedelleri çıkıyor.Genelde 5-6 lira civarında.Baktığınız zaman kitaba ve kargo ücretine para veriyorsunuz.Afaki bir fiyat yok.Bazı videoların eksik ve kitapların kimi zaman konuyla alakasız olarak gönderildiğini yazmışlar.Bunun için söyleyecek bir şeyim yok.

Bana göre denenebilir.Kendi iddialarına göre doksan bin kişiye eğitim vermişler.Bu önemli bir rakam.Videoların kalitesini bilemiyorum ama zaten pek çoğumuz kitap okuyarak ve video izleyerek kendimizi bu konuda geliştirmeye çalışıyoruz.Bu noktada işin şarlatanlarına denk gelmedikten sonra sıkıntı yok.Her yerde bulunabilecek şeyleri e-kitap yapı üzerine bir iki skype videosu ekleyip çok ucuz şu setimiz sadece 270tl+kdv world kart taksitte yapıyoz hemide şeklindeki sitelere para kaptırmamak lazım diye düşünüyorum.

Yine biri dersi aldım çok iyiydi ya da umduğumu bulamadım derse bizde memnun oluruz.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla