Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-03-2016, 11:04 PM   #5 (permalink)
KıpçakBeyi
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ücretsiz internetten sertifikalı kurs

Eski bir konu canlanmış (forum argosunda hortlamış ).Güzel bir konu.Güncel eğitimlere baktım.Konular verilmiş ama eğitimin içeriği ve ücretleri hakkında bilgi verilmemiş.Anladığım kadarıyla size gönderilen eğitim materyaline çalışıyorsunuz ve size gönderilen bir şifre ile o eğitimin videosunu belirli bir süre sınırsız izleme hakkı elde ediyorsunuz.

Videoların canlı ve katılımlı olduğuna dair bir emare yok zira.Bu çeşit eğitimlerde yaygın.Siz skype gibi bir platformdan aktif katılımcı oluyorsunuz yeri geliyor soru soruyorsunuz.

Sertifika verilmesi güzel bir şey.Realiteyi unutmamak lazım bazı eğitimlerde sertifika alırsınız , sertifika hiç değerindedir ama eğitim değerlidir.Bazı eğitimlerde sertifikanız işe yarar ama eğitiminiz işinize yaramaz.Sertifikaları öyle meb sertifikası gibi değil ama iş hayatında kaç kişi sertifikanın değerine , içeriğine ve geldiği yere bakıyor.

Eğitim alan arkadaşlardan geri bildirim bekliyoruz.O kadar geri bildirim verdik.Şimdi de alalım.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla