Konu: Hangi Kitap
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-02-2016, 02:20 PM   #2 (permalink)
KıpçakBeyi
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Hangi Kitap

Yaşam Rehberiniz Buteyko Nefes Metodu - Funda Aşkınoğlu | Kitapyurdu Yayıncılık ve İletişim A.Ş.

Aşk, Mutluluk ve Sağlık İçin Elmas Nefes - Dr. Anand Devapath | Kitapyurdu Yayıncılık ve İletişim A.Ş.

Birde Mustafa Kartal isimli bir uzman var ama Adamın belki bir düzine kitabı var.Bu da bende haliyle değişik izlenimler oluşturuyor.Tüm teknikleri tek kitaba koymadığı diğer kitap satsın diye bilgi dağarcığını parça parça aktardığı izlenimi oluştu.

Mustafa Kartal Yazarına Ait Tüm Kitaplar - Mustafa Kartal Biyografisi

Bu arada kendisinin yetkin olmadığını düşünmüyorum.Malum doksanlarda çok popüler bir hocamız vardı değişik fetvaları ile meşhur.Sosyete hocası.Kendisine soru sorulunca bu sorunun cevabı şu kitabımda , detaylı cevap için bu kitabımı alın gibisinden cevapları olurdu.

Bir de yer altında ne zaman işler beni bunaltsa ve bir kriz olup karar vermek istesem ama ne yapacağımı bilemesem derin bir nefes alırdım burnumdan ve lap diye aklıma bir fikir gelirdi ve cevabı verirdim.

Mustafa Kartal'ın hangi kitapları daha giriş seviyesindedir.

Şimdiden teşekkür ederim.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla