Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-02-2016, 09:11 AM   #18 (permalink)
tengin
Teğmen

tengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 26
34 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tengin is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Arkadaşlar Yardım Edin...!

Alıntı:
maviinci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ergen & Yetişkin - EMDR II.Düzey - Üyelerimiz - EMDR Derneği

Abi bu linkte antalyadaki eğitmenler var, bi göz at 3 kişi var google dan aratarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsin.. Allah sabırlar versin gerçekten seviyorsun ki bırakıp gitmiyor tavrına katlanıyorsun; inşallah en kisa zamanda onun için katlandigin güçlüklerin ayırdılar varır, cok geç olmadan.. zaman geçtikçe kendi kredisini tüketiyor sen hayatına devam edersin o olmadan da ama o sana bu zulmü yaparak kendi kendine kötülük ediyor..
Teşekkür ederim mavinci arkadaşım,benim için araştırmaya girmişşin bu siteyi bu yüzden çok seviyorum herkez birilerine yardımcı oluyor,sorularımız dertlerimiz cevapsız kalmıyor, çok güzel bişey bu,2 gün önce çekirdek inanç sitesinde mesaj yazmıştım,dün mesaj geldi,bugün için beni 19:00 da arıyacaklar,emdr tekniği çok dikkatimi çekti ve yaptırmak istiyorum seeanslarıda öy fazla uzun değil,ve ölçüm bile yapıyorlarmış seni sürekli izliyor çok güzel bişey,imkan bulursam bende yaptıracağım.
tengin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla