Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-02-2016, 10:55 PM   #4 (permalink)
mutluhayatim
Üsteğmen

mutluhayatim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 231
127 Mesajinıza toplam 188 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluhayatim is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: TCA Kimyasal Peeling :)

Kimyasal peelingin ilk seansını tamamladım. Ben %20lik oran ile başladım tavsiye üzerine. Yüzüme ilk sürdüğümde aşırı derecede bir yanma ve batma hissi oluştu o yüzden paniğe kapıldım ve hemen yüzümü yıkadım. 30 sn falan kalmıştır yüzümde. Bende çoğu insanda olduğu gibi yüz kararması olmadı. Hafif kızarıklık oldu ilk gün ama geçti hemen. 3. günde yüzüm soyulmaya başladı küçük küçük. Bugün 9. gün olmasına rağmen hala yer yer soyulmalar var. Ama günlük yaşamı etkileyecek bir durum söz konusu olmadı. Dışarı çıkmam gerektiğinde mutlaka güneş kremi sürerek çıkıyorum. Arada nemlendirici sürüyorum.

Cildimin rengi biraz açıldı. Gözeneklerim temizlendi. Aktif sivilcelerimin çoğu kurudu ve soyulan deriler ile birlikte gitti. Yüzümün yağlanması önceye göre biraz daha azaldı. Lekelerde çok çok az bir açılma oldu. Ben seanslara devam etmeye karar verdim. Ama bu sefer tüm yüzüme değilde bölgesel olarak uygulayacağım. Bu arada seanslar arasında 1 ay olmalı ve ilkbahar, yaz aylarında uygulama yapılmamalı.Şuan söyleyeceklerim bu kadar. Gelişmelerden haberdar edeceğim :)

mutluhayatim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla