Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-02-2016, 09:45 PM   #4 (permalink)
maviinci
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: Yaşayan bir hiçim nolur yardım edin

Alıntı:
acmilanac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
harekete geçemiyorum çünkü özgüvensizim ve harekete geçmek icin gereken cesareti bir türlü toplayamıyorum hep baska zaman yaparım baska zaman yaparım diye geciktiriyorum.Kendimle yüzleşemiyorum ve ne yapcagımı bilemiyorum.Zamanım sıkılmakla geçiyor.Yardımdan kastım zaten yorumlarınızdı ne kadar yorum yaparsanız benim için o kadar iyi olur.Tesekuurler
Biliyor musun, benim halimi anımsadım yazdıklarını okuyunca.. şu an 24 yaşımdayım ve ben de 5 6 yıl önce senin yaşadıklarını yaşamıştım, cok iyi anımsıyorum... Hislerin tanıdık geldi :)

Şundan emin ol; hayat hep böyle gitmiyor... Ama bilmen gereken bir diğer husus da böyle yaşamak insanın hayat kalitesini düşürüyor... Şu an telefondan yazıyorum mesaj iletiminde sıkıntı yaşıyorum ama seninle iletişim halinde olalım, konuşur ederiz... Ben de üniversite hayatı için yurda çıktığımda kendimi çok yalnız hissediyordum... o zaman anlaidm ki yalnızlık aslında yalnız olmak değil, yalnız hissetmek. Çünkü 400 erkek öğrencinin kaldığı bir yurttaydım ve dostum diyebileceğim bir kişi yoktu... Hâl böyle olunca insan kendini yalnız hissediyor... Yalnız değilsin, bunu bil :)
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla