Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-01-2016, 01:05 AM   #37 (permalink)
zahid
Üsteğmen

zahid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 609
209 Mesajinıza toplam 756 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahid is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: Zahid'in gelişim seruveni

Merhaba Sevgili Günlüğüm :)
Bakıyorum da seninle konuşmayalı uzun zaman olmuş :)Neler yaptın diye soracak olursan bu süre zarfında okula dair pek fazla bir şey yapmadım.(Biraz tembellik hasıl oldu diyelim)Bunun dışında alternatif tıpa karşı inanılmaz derecede ilgim artmaya başladı.Gerçi bu benim küçüklüğümden beri olan bir şey.Şu sıralar Sprituel Enerjiler konusunda kendimi yetiştirmeye başladım.Şuan Shambala çoklu şifa Eğitimine başladım.Beni o tarafa çeken bir şeyin olduğunu hissediyorum.Ne olduğunu çözemedim.Onun 1-2 yıl öncesinde Nlp-NAC(Nlp temelli daha da sistematik hale gelmiş) ve Master Sistem konusunda kendimi bilgi olarak geliştirdim.Yani birisi anlat derse rahatlıkla anlatabilecek düzeye geldiğime inanıyorum Ama henüz benim için yeterli değil.Çünkü onları henüz hayat düzeyine tam indiremedim.İnsan ilginç bir varlık.Nereden yaklaşırsan yaklaş bambaşka yerlere yelken açıyorsun.Her bir özelliği farklı bir derya.Şimdilik burada bırakalım Ne dersin Günlüğüm :)Aşağıdaki sözler de sana hediyem olsun.Bunları bugün bir filmi izlerken denk geldim.Çokta hoşuma gitti.Dur bakalım Beğenecek misin?
----------------------------------------------------------------------------------------------
En iyi Yüreği ile Görür İnsan,Gözler Asıl Görülmesi Gerekeni Göremez
---------------------------------------------------------------------------------------
Evcilleştirilmeyi kabul edersen Bir kaç göz yaşı dökmeyi de göze alacaksın