Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-10-2015, 01:01 PM   #2 (permalink)
Şanaa
Teğmen

Şanaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 102
25 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Şanaa is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: olumlu cümle-olumsuz cümle

Merhaba.Bilinçaltı negatif düşünmeye meyillidir o yüzden devamlı olumlu düşünmeyi olumlu cümleler kullanmayı öğrenmeliyiz.Bilincimiz sürekli açık ve gelen her veriyi kayıt eder.Şayet eleştiri şiddet ve yokluk başarısızlık ile beslenmişsek bilinçaltı daim olumlu bir şeyler yapmak istediğimizde bu sekte vurur ve engel koyar.''Sen yapamazsın değersizsin çirkinsin diyerek olumsuzluğu yaşam biçimi haline getirir.Bilinçaltı sadece yaşamda kalmak için çırpınır zararlı verdiğini düşünmez geçmişte ki kayıtlara bakar ve uygular..Yani bilinçaltı ta cenin iken başlar bilgi toplamaya kayıt etmeye mutlu bir yaşantımız olmamış ise hep duvara çakar.Aslında devamlı dırdır eder ve 24 saat hiç susmaz.kafa sesleri daim sen yapamazsın değersiz ve beceriksizsin demeye kodlanmıştır.Altında korku öfke nefret vardır..

Ben kendi adıma, yılların birikimi olumsuz ve batağa çeken düşüncelerin kolay kolay eğitilmeyeceğini biliyorum.Mutlaka bir uzmandan faydalanmak gerekir. Tek başına yapılmıyor ve çok zaman kaybediliyor.Bilinçaltını yeniden programlama lazım çekirdek inancı değiştirmek için..Bunun için Sedone yöntemi ,NLP ve eft vuruş teknikleri access bars yöntemi uygun olabilir.Ama çekirdek inanç için telkinler edinebilirsiniz ve telkinleri dinleyerek yol alabilirsiniz.

.
Şanaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla