Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-09-2015, 05:54 PM   #6 (permalink)
kediiicik
Teğmen

Tesekkür: 95
96 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kediiicik is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Güzel Gelişmeler :)

Birilerini mutlu etmek hoşuma gidiyor. Sevildiğimi hissediyorum, sevilmek hoşuma gidiyor. Geçen seneki dershane ortamımla ilgili her şeyi seviyorum. Hocalarını, arkadaşlarımı, ordaki ortamı. Oradan tanıdık bi yüz görmek gülümsememe sebep oluyor. Ne güzel bi sene geçirdim o ortamda. Güzel hatıralar, neşeli bir arzu bıraktım şimdi onlara. Onlar da bana gülümsemelerimi bırakıyorlar. Sanırım ortam da değil mutlu olmama sebep olan. Ben. Kendim. Artık öyle bir barışığım ki kendimle; sevgileri, kahkaları, dostlukların güzelliklerini apayrı görüyorum. İnsanlar gülümseyerek bakıyorlar bana. Küçük, şımarık bi çocuk gibiyim ve insanlar içimdeki bu çocuğu seviyorlar. Daha rahat iletişim kuruyorum,tıpkı hayalini kurduğum gibi. Sanırım hafif çekingen olmam yapımda var benim ama insanlara alışıyorum, açıyorum kendimi. Belki de aşmam gereken küçük bir pürüzdür bu, kim bilir? Ben böyle olduktan sonra sorunlar bile ayrı güzel, aşılması zevkli birer oyun. Ben oyun oynamayı çok seviyorum ve bu kendini keşfetme oyunu iyice hoşuma gitmeye başlıyor.
kediiicik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla