Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-10-2008, 03:32 PM   #25 (permalink)
FİDAN TUBA
Teğmen

FİDAN TUBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 18
27 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
FİDAN TUBA is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: EFT MUCİZESİ

selamlar herkese;
dün kendi adıma gerçekten çok büyük bir adım atttım.....1 ayı geçkin süredir biliyorsunuz sigarayı bıraktım eft yardımıyla......bunu en çok sevgiye ihtiyaç duyduğum melankolik anlarımda yapıyordum....sevgi açısından bir hayal kırıklığına uğradığımda derhal bir sigara yakardım...uzun zamandır bu şekilde kavgalar sevgi kaynaklı hayal kırıklılkları olmuyordu......ama dün gene oldu.......oldukça üzüldüm...ama dinlediğim scriptlerin etkisiyle su an yerlerde değilm çok şükür ki.........ve de en önemlilerden birisi......:sigara yakmadımmmmmmmmmmmmmm......bu benim için çok önemli bir testti.....etttiğim kavgadan sona kesin artık bu defa yakarım diye korkuyordum ama olmadı........oleyyyyyyyy.........ben çok iyiyiym yaaa..........kendimle gurur duyuyorum...ben duymayayım da kimler duysun.... .......ama kırgınlığım hala devam ediyor..........umarım o da kısa zamanda geçer...........
FİDAN TUBA isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla