Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-06-2015, 02:39 AM   #12 (permalink)
dreamlyla

dreamlyla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3
12 Mesajinıza toplam 22 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dreamlyla is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Baçse Günlüğüm

Ya bir insanın hayatında hiç mi bir değişiklik bir ekşın olmaz arkadaşım.Valla okul bitince bütün o dramalar bitiyor.Oysa ben küçükken böyle değildim ha her gün hergün farklı bir olay yaşardım.Demek ki her şeyi hızlı yaşamışım şimdi biraz durulmam lazım.Ama içimde yine de küçük bir umut var üniversiteye başlayınca her şey farklı olacak.Zaten bizi ayakta tutanda bu umut değil mi? Değişecek bir şey yok ama işte bir umuta bel bağlayınca hayat akıp gidiyor.
Neyse telkinlerdenbahsedeyim size her akşam uyurken dinliyorum.Ego ve suçluluk etkisi var evet.Ve hoponopono diye bir yöntem varmış.Bir adam bunu kitabında bahsediyor ama ismini hatırlayamadım.Kitabın ismi 'Zero Limit' şimdi yanlış bilgide vermek istemiyorum.Kitabı internetten okudum normalde satında alabiliyorsun ama ben merak edip okuduum tabi baskılı kitabını da alacağım.Elimin altında bulunsun çünkü okurken baya bir pozitif yüklendim.Yöntem ise şu; Seni seviyorum,Özür Dilerim,Lütfen Beni affet, Teşekkür Ederim. Böyle yazınca tuhaf gözüktü ama kesinliklr kitabı okuyun.Ben aklıma geldikçe bu yöntemi uyguluyorum.Hadi hayırlısı
dreamlyla isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla