Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-02-2015, 09:49 PM   #14 (permalink)
ferya

ferya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 24
5 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ferya is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Çoğu Kişiyi İlgilendiren Sorunum

Size cok basit bir cozum onerecegim. Insanin icsel konusmalari ile basinin dertte olmasi kendi benligi ile uyum icinde olmamasindan kaynaklaniyor. Uzun zamandir ayni sorunla mucadele ettim, ic sesim cogunlukla sorunlara odakliydi ve hep uzulur korkardim. Size hala uygulamakta oldugum , sevgili kisisel gelisimci Nil Gun' den ogrendigim su olumlamayi tavsiye edecegim, hergun sayisiz kere akliniza geldikce , ic sesiniz sizi rahatsiz etmeye basladigi an, her an uygulayin. Sonuc cok sasirtici oluyor. ic sesiniz veya sesleriniz kisa zamanda iyiye odaklaniyor ve inanilmaz guzel duygular sevincler cozumler akiyor resmen. Ben uyumak icinde bu olumlamayi kullaniyorum cok ise yariyor. Deeriiiiin bir nefesle baslayin her sabah, nefes aaal ve soyle " Ben" ve nefes verirken soyle " iyimserim" ..bu kadar basit.
" Ben iyimserim" .. Oyle basit bir cumle ki insana etkisiz gibi gelmesi kacinilmaz ama sakin aldanmayin ve soylemeye devam edin , bir iki gun icinde ( ama kararlilikla devam ederseniz ) etkisini saskin ve sevincle gorebilirsiniz. Sevgi ve isikla kalin
ferya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla