Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-10-2008, 08:33 AM   #555 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Günaydın , bu gün bir yerde okuduğum bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum ,

Bin aynalı oda,
Bir tapınakta bin aynalı bir oda varmış.Bir gün köpeğin biri bu odaya yanlışlıkla girmişve karşısında kendi gibi bintane köpeğe rastlamış ve havlayıp hırlamaya başlamış.Bunun üzerine karşısındaki köpeklerdende aynı tepki gelmiş ve köpek daha çok tepki vermeye başlamış .Bunun üzerine köpek çılgına dönmüş ve daha çok saldırganlaşmı ve oracıkta ölmüş. bir zaman sonra başka bir köpek yine aynı odaya girmiş bakmış karşısında kendi gibi kuyruk sallayıp eğlenen bin tane köpek var oda oradan çıkmanın biryolunu bulup cesur bir şekilde odadan çıkmış . Sadece içinizdeki sizi yansıtan insanları etkileye bilirsiniz.Diğer insanların içlerindeki güzellikleri görüyorsanız, kendi içinizdeki güzelliği keşfettiniz demektir.Eğer herkes hayatı sizin için zorlaştırıyorsa o zamanda bunu kendiniz yapıyorsunuz demektir.

Ben çok beğendim sizlerle paylaşmak istedim .Bizler artık düşüncelerimizin bile farkında olup iyi düşünmenin önemini kavramışken ve elimizden geldiğince çaba harcıyoruz ve değişimi görmek süper oluyor.Sizleri seviyorum ve kocaman öpüyorum.