Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-08-2014, 02:13 PM   #43 (permalink)
suyahapsettim
Üsteğmen

suyahapsettim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,303
366 Mesajinıza toplam 1,481 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suyahapsettim will become famous soon enoughsuyahapsettim will become famous soon enough
Standart Cevap: umut ışığım

içimi dökmeye çok ihtiyacım var. bu aralar gerçekten bunalımdayım ve kendime inanamıyorum bu kadar güçsüz olduğum için çünkü elimde olmadan üzülüyorum,kahroluyorum.ağlıyorum geçiyor gülüyorum tekrar ağlamaya başlıyorum ama artık gözyaşlarımda dindi.göğsümde ağrı hissediyorum.duygularımı hislerimi açık açık yazıyorum yoksa içimden atamıcam sanırım.bir an önce kendime gelmek istiyorum.Allahım sen bana güç ver.erkek arkadaşımdan ayrıldım.ayrılmamız gereksiz bi sebepten oldu ve ben bunu unutamıyorum.onun beni sevmediğini düşünüyorum ve ayrılmak için bahane aradığını düşünüyorum.ben kendimi biliyorum ki bu konularda çok hassas yapıda bi insanım ikiyüzlülüğe gelemiyorum.üzüldüğüm konu ise karşımdaki insana son derece iyi niyetli yaklaştığım halde haketmediğim muameleyi görmüş olmam.isteğim ise kafamdaki tüm olumsuz düşünceleri atıp kendime gelmek.