Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-07-2014, 03:19 PM   #95 (permalink)
kediiicik
Teğmen

Tesekkür: 95
96 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kediiicik is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Güzel Gelişmeler :)

Alıntı:
Değişmek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
korkularının üzerine gitmessen birşey başaramassın eskiden bendede vardı o çekingenlik insanların bana kötü davranacağını sanıyordum hep gidip ilk adımı atamıyordum ama sonra bende bir adım attın o adım hayatımın dönüm noktası oldu belkide,gidip bir kursa yazıldım sende zamanını sakın harcama yoksa ilerde pişman olursun keşke daha önce gitseydim diye
Alıntı:
seniha. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kursa gitmek içiin hiç korkma bence . bugün bir adım atmalısın ki devamı gelsin. korku enerjisini üzerine alma. korktuğun için olayları üzerine çekersin. yalnız kalacağını düşünme. kursa gittiğini ,arkadaşların olduğunu,kurs günlerinin güzel geçtiğini düşün. her akşam yamadan öönce bunu hayal et. bir adım atmalısın ki devamı gelsin.
Bugün gittim ve tiyatro kursuna ismimi yazdırdım. Hocayla da görüşmem gerekiyormuş,yarın dersi var gidip konuşucam. Bakalım neler olucak :) baya heyecanlıyım, çünkü tiyatro daha önce hiç yapmadığım bir şey. Ve bir çok insanın yanında sahnede olucam. Başarabilirsem güzel günler beni bekliyor :)
kediiicik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla