Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-06-2014, 04:03 PM   #73 (permalink)
Değişmek
Üsteğmen

Değişmek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 239
346 Mesajinıza toplam 629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Değişmek will become famous soon enough
Standart Cevap: Güzel Gelişmeler :)

Herşeyin bir çıkışı bulunur unutma en büyük düşmanın ve en büyük dostun kendinsin kendine düşman olma sürekli bir adım at çabala birşey yap sigara içiyorum demişsin bırakmayı dene,platese gidiyormuşsun imkanın varsa başka kurslarada git internet elinin altında ordan ingilizce öğren mesela günde 10 kelime ezberle bunlar ilk başta sana anlamsız gelir ama ileride bu dediklerimi yapıp sürekli kendini geliştirirsen kendine güvenen biri olursun elit,kültürlü bir insan olursun haberleri takip et,bol bol film izle,kitap oku,televizyon izleme dünyayı internetten takip et falan filan bunlar saymakla bitmez kendini geliştirmek değiştirmek için yapacağın yüzlerce şey var olumlama olsun telkinler olsun nlp vb şeyler sen sadece pes etme herşeyi kafaya takma kötü bir olay yaşadığında Allahım bu neden benim başıma geliyor diye düşünme geçmişte yaşadığın kötü olaylara takılma rezilmi oldun boşver gitsin artık onu değiştiremessin her insanın yaşadığı kötü olaylar vardır.
Kimseye kendini ezdirme sana laf söylemelerine izin verme,sesin gür çıksın,baktın insanlar seninle dalga geçiyor orada sessiz kalma kendini savun yada sende bazen kendine gülmeyi bil daha yazıcak çok şey var biliyorum bunların hepsi söylemekle olmuyor ama bu yollardan bende geçtim ve dediğim şeylerin hepsini yapıyorum şuan

..................................................................
Değişmek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla