Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-06-2014, 11:17 AM   #72 (permalink)
kediiicik
Teğmen

Tesekkür: 95
96 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kediiicik is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Güzel Gelişmeler :)

Alıntı:
Değişmek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kusura bakma ama eskiden senin gibiydim ölmek istiyordum şimdi eskiye o günlere baktığımda diyorumki sadece cesaretsiz,hayata karşı savaşmaktan kaçan ve aptal bir insanmışım senin ve bir çok insan gibi benimde sorunlarım vardı ama ben bu yaşadığım şeylerin sadece benim başıma geldiğini sanıyodum.
Şimdi sen benim bu yazdıklarımı üstüne alıp bana darılabilirsin yada bunlardan ders çıkarım hayata karşı savaşmayı öğrenirsin unutma ölmek,kaçmak,pişmanlık duyup şikayet etmek kolaydır ama değişim emek ister sen yeterki inan ve değişmek için çabala bazı şeyleri olduğu gibi kabullen onlarla mutlu olmayı bil onlar sana ayak uyduramıyorlarsa sen onlara ayak uydurmaya çalış iki tarafında mutlu olacağı bir yol elbet bulunur
Tabiki darılmadım. Haklısın söylediklerinde. Ben duygularımı uçlarda yaşayan biriyim, o yüzden çok yoğun hissediyorum her şeyi. Öfkeyi sevinci üzüntüyü. Şimdi çok daha sakinim ve ölümü düşünmüyorum. Geçiceğini, düzeleceğini umut ediyorum ama elimde koskocaman bi çaresizlik ve üzüntü var. Napıcağımı bilmiyorum
kediiicik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla