Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-02-2014, 11:09 AM   #59 (permalink)
iLgeN
Teğmen

iLgeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 18
20 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
iLgeN is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Yaşıyorum ama yaşamak denirse

Alıntı:
Janer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben mutsuzken kimse beni mutlu edemez yani ? Siz mi pozitifsiniz ? imzanızı başkası mı yazdı ?

Çok katı bir ön yargı . sizin söylediğiniz hayatta bir kere mutsuz olursan ölene kadar mutsuzsun ile aynı kapıya çıkıyor . Neden ? çünkü eğer mutsuzluğu kimse geçiremezse bir kere mutsuz olan hep öyle kalır .

Onun bunun sözüne bakarak bir şeyin kesinliğine ulaşamayız .
Kimi aşka sevdiğinin gözü der . kimi kulağı . kimi gülüşü kimi heyecanı . kimi mutluluğu para da bulur kimi aşkta kimi ayyaşlıkta , kimi dostta . Benim mutsuzluğumu geçirecek onlarca insan var .

eğer sizde durum farklı ise etrafınızdakileri bir gözden geçirin derim .
atladığınız bişi var ben onu konu sahibi için yazdım..kendisinin mutsuzluğu kendisiyle barışık olmamasından,kendisini sevmemesinden kaynaklanıyor dıye..konuyu tekrar okuyup öyle yazdıgıma geçmeli bence..

'' Arkadaşım neredeyse hiç yok. Herkes benımle olmaktan sıkılıyor. Bunu hiç sevmiyorum'' yazmış konu sahibi..bunun tek açıklaması var,kendiniz buna imkan vermezseniz,önce siz kendinizi sevmezseniz kim bulup neden sever ki sizi?

''Ben mutsuzken kimse beni mutlu edemez yani ?'' yazmışsınız , işte siz mutsuzken yalnızlığı secerseniz,konu sahibi gibi kaçarsanız hayattan,kim mutlu edebilir ki sizi? tek başına bi cümle olarak anlamsız,ama konu sahibi anlayacaktır okuyunca...okursa...

evet pozifimdir,imzamı da kendim yazdım,
bir kere mutsuz olan hep öyle kalır . yazmışsınız,onu demek istemedim.
insanları,hayatı sevmeye önce kendinizi severek başlayın,demek istedim,konu sahibine..

''Kimi aşka sevdiğinin gözü der . kimi kulağı . kimi gülüşü kimi heyecanı . kimi mutluluğu para da bulur kimi aşkta kimi ayyaşlıkta , kimi dostta . Benim mutsuzluğumu geçirecek onlarca insan var .'' yazmşsınız,işte konu sahibinde bunların hiçbiri yok okumadınız mı?

''Arkadaş istiyorum yanlız olmak evde tıkılıp kalmak istemiyorum. Nasıl değiştirecem ben kendimi ?'' yazmış kendisi..
ona cevaptı yazdıklarım..

bu forum beni baya değiştirdi şimdiden , ben kimseye açıklama yapmam normalde :)
Hüznü, acıyı ve neşeyi tat,
Benim geçtiğim senelerden geç,

Benim takıldığım taşlara takıl, yeniden ayağa kalk,
Ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!
Ancak ondan sonra beni yargılayabilirsin..
iLgeN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla