Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-11-2013, 05:38 PM   #469 (permalink)
yelda_k
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice
Standart Cevap: Morliçe :) Tropikal_k

slm kalbimin defteri
3 günlük tatildeyim yine herşey yolunda gidiyor.pazar günü eşimle başbaşa pikniğe gittik .çok mutlu oldum güzel dolu dolu bir gün geçirdik.hemen hemen haftada bir günü kesin dolu dolu beraber geçiriyoruz.bu anlar bizi birbirimize bağlaıyor.hafta sonları çalışıyorum malesef bu duruma çok üzülüyorum ama buna rağman bir günü beraber geçiriyoruz.eskiden uykusuzluğa hiç dayanamazdım (öğrenciyken).şimdi nöbet usulu çalışıyorum ama uykusuzlukla başa çıkmış durumdayım.
ben erkek bebeklerini çok seviyorum ve hep bi erkek bebeğim olsun istiyorken.geçenlerde bir kızım olduğunu ona bilezik küpe falan aldığımı hayal edince acaayip mutluluk verdi bana.rabbim sağlıklı hayırlı bebekler nasıp etsin herkese.şimdilik hayatımda bir bebek düşünmesemde olduğunda bebeğimi çok seveceğim.

kitap çok fazla okuyamıyorum ama okumak için elimden geleni yapmaya çalışıyorum.ertelemekten ve kilo almaktan nefret ederim.eskiden hep sevdiğim şeyleri yazardım .ve zamn geçtikçe beni mutlu eden şeylerin listesi artıkça arttı.kendimi ve mutlu olmayı seviyorum.kibbb

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla