Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-10-2013, 09:22 PM   #10 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Bu siteye ne oldu yahu ilgilenen yok mu?

Dediğim gibi kimseyi paylaşım yapmaya da zorlayamazsın ama en azından yapılanın takdir edildiğini gösteren basit bir şey var. Teşekkür butonunu aktif kullanmak burada olduğunuzu okuduğunuzu gösterir. İlla her yazılanı da beğenmek zorunda değilsiniz sadece beğendikleriniz için 1-2 saniye ayırıp bu butonu kullanabilirsiniz. Bunu yapmak bile bir çok kalbin gücenmesini engellerdi. Açıkçası özlüyorum o günleri. Forumun enerjisi gerçekten çok düşük. Tabi ki yükseltmek elimizde inanın bana sürekli gelişme çabasında olan 10 kişi olsa şurası şenlenir. Daha fazlası değil. Moderatör veya yönetici olsun veya olmasın. Forum ruhu forum mantığı üyelerin çabalarıyla da anlam kazanır. Lavinyacım sen günlüğüne yaz ben mutlaka okurum. Yorumları ve duyarlılıkları için bu başlığa mesaj yazan her üyeye ayrı ayrı teşekkür ederim. Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla