Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-08-2013, 09:34 PM   #4 (permalink)
Değişmek
Üsteğmen

Değişmek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 239
346 Mesajinıza toplam 629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Değişmek will become famous soon enough
Standart Cevap: Olumlama yardım..

aslında olumlama yapmanın bana göre iki püf noktası var birincisi olabildiğince çokk tekrar etmek ikincisi işe yarayacağına inanmak Allaha dua edersinde bir süre sonra kabul olurya buda onun gibi bişey ben önceden kendimi çirkin olarak görürdüm ama olumlama yapmaya başlayınca etrafımdaki insanların bana yakışıklı olduğumu söylemeye başladıklarını fark ettim en önemlisi aynaya baktığımda şükür edebiliyorum bu sadece bir örnekti başka bir örnek daha verecek olursam benim yüzümde beni rahatsız eden sivilceler vardı ama ben yine olumlama yaptım ve bu sivilcelerin geçtiğini gördüm ama bu dediklerim seni yanlış düşündürmesin olumlama benim yüzümdeki sivilceleri sihirli bir şekilde geçirmedi sadece bu olumlamayı yapınca bir süre sonra kendimi bir hastanenin cildiye bölümünde buldum ve doktorun verdiği ilaçla sivilcelerim geçti başka gerçekleşen olumlamalarımda var ama yazmaya üşendim :) günlüğümde bi yere yazmıştım istersen ordan bakabilirsin

..................................................................
Değişmek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla