Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-07-2013, 01:05 PM   #18 (permalink)
eseski
Teğmen

Tesekkür: 0
27 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eseski is on a distinguished road
Standart Cevap: var mı annesiyle ilişkisi kötü olan?

Alıntı:
SOLAK_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Onun suyuna gittiğim sürece sorun yok.. Ama amaç kendi bilinçaltımı zehirlememek ise suyuna gitmem daha mantıklı gibi geliyor. Onun hoşlanmadığı konularda çok az daha yorum getiriyorum. Şunu anladım ki benim fikirlerimi hiç beğenmiyor ama aynı fikri başka biri söylese aynı cümlelerle ışıl ışıl onu söyleyene bakıyor. Ben artık alıştım ve kabul ettim onu. En azından kırılma , küsme ve kızma huylarımı bir kenara attım ona karşı şimdilik her şey süt liman..
Sanırım annem çok mükemmelliyetçi ben ise ona göre azcık dengeliyim. Bir şeyi yapamasam bile çok az kaygıyla sıyrılabiliyorum işin içinden
ben de kızamıyorum,küsemiyorum,kırılamıyorum,bağıramıyoru m..yoksa herşey dha kötü oluyor. İçime atıyorum hepsini.istiyorumki yanlışlarını söyleyim ,düzeltmese bile kendini bilsin.ama izin vermiyor. Ona nefret duymak istemiyorum ya annem o benim. Ama içimdeki kızgınlık nefrete dönüşüyor her geçen gün ve affedemiyorum. benim fikirlerimi beğenmiyor demişsin. aynı şeyi bende yaşıyorm. hep insanlardan örnek veriyor. Komşunun kızı şöyle başarılı , kendine güveniyor,sosyal ,hep arkdşlarıyla beraber.. ben yaptığımda surat yapıyor:(
eseski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla