Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-07-2013, 03:26 PM   #10 (permalink)
toz
Teğmen

toz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 134
66 Mesajinıza toplam 216 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
toz has a spectacular aura abouttoz has a spectacular aura abouttoz has a spectacular aura about
Standart Cevap: var mı annesiyle ilişkisi kötü olan?

Alıntı:
eseski Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok üzüldümm gerçekten ama anlayabilyrm.ben de aşmak istiyorum ama olmuyorrr. Herzamanki davranış şeklinin dışına çıktığında çıldırıyor. sanırım çocuckken cok sessiz savunmasız boyun eğen biri olarak davrandım şuanda hakkımı savunmaya çalıştığımda buna izin vermiyor. hep kendini değiştir oda değişiyor deniliyor ama olmuyo işte
Ne hikmetse hiç değişmiyorlar sadece yaş gittikçe biraz daha kavga edecek güçleri kalmadığından daha merhametli davranıyorlar hepsi bu.Gönül almak diye birşey olduğuna inanmıyorum.Kendi istekleri olmadığında yeniden köpürüp seni hiç yerine çok rahat koyuyorlar. ne yapabilirsin.il dışında okuyup iş bulup çalışabilirsin.Bir de annene sorar mısın anneside kendisine böyle mi davranmış yada senin yaptığın neyi kendi yapmak istemişte yapamamış :) Üzülmeyin,bir süre sonra kendinizi bir çok özelliği ile annenizden parçalar göreceksiniz
toz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla