Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-07-2013, 06:07 PM   #6 (permalink)
minesota
Teğmen

minesota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 122
87 Mesajinıza toplam 132 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
minesota is on a distinguished road
Standart Cevap: var mı annesiyle ilişkisi kötü olan?

Alıntı:
eseski Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
haklısın yapmaya çalııyorum ,onu bu şeklde kabullenmeye çalışıyorum ama sürekli canımı acıtıyor. beni bir birey olarak görmüyor üstüme geliyor.birde bu yaptıklarının farkında değilki kendini en iyi en fedakar insan olarak söylüyor sürekli. bu davranışları yüzünden onlarla bişey yapmak istemiyoum. tatile çıkacaklar bu yaz istemiyorm şuan bana surat yaptı ve konuşmuyor ne yapmalıymm off. ne yapmalıyım hep suyuna mı gideceğim ya
sakın hep suyuna gitme. anneler babalar baş tacıdır ama her zaman haklı değildir. eşim 32 yaşında ve hala annesine karşı çıkamıyor. karşı çıkmayı denediğinde kadın kapıları çarpıyor, zıvanadan çıkıyor. eşim aşamıyor. hayatımız felç. boşanmayı ciddi ciddi düşünüyorum, en büyük sebep bu. annene saygı sınırları içinde davran ama hayatına sahip çıkarak. sen birey olamazsan sonra acısını çok çeker ve çektirirsin. öte yandan insan kendisi gibisini bulurmuş ben de eşimi çektim. gidip aynaya bakayım.