Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-06-2013, 08:07 PM   #6 (permalink)
seniha.
Üsteğmen

seniha. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 591
326 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seniha. will become famous soon enough
Standart Cevap: rüyalarımda ki fiziksel tepkileri hissediyorum ..

Alıntı:
shadow_walker_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
selamlar ..

eskiden sadece uyurken düşerek uyanıyordum .. şimdi ise artık hem düşerek uyanıyorum hem de rüyam da gerçekleştirilen bazı fiziksel tepkileri gerçekte de hissedebbiliyorum . mesela rüyamda normal yürürken birisi koşarak yanımdan geçtiği bana çarpıyor ve ben çok şiddetli bir şekilde yere çakılıyorum . o yere çakılma anı olurken ben uyanıyorum ve bunu hissediyorum . 15-20 dklık uyumayalarım da bile genel de böyle hallerde uyanıyorum . eskiden sadece rüyam da düşerek uyanırdım ama şimdi bu ve buna benzer fazı fiziksel dokunuşları tepkileri hissetmeye başladım . ayrıca ara sıra küçük küçük halusinasyonlar görmeye başladım gibime geliyor :/ . aslında durum bundan biraz daha karışık anlatabildiğim kadarıyla anlatmaya çalıştım . nasıl geçer bilmiyorum
yaşadığın şeylerin kötü olduğunu düşünmüyorum. bu durum bazıı gerçeklikleri hissetme gibi geliyor bana. bu dünyanın da rüya ollduğunu söyleyenler var. ama gerçek geliyor. rüyada da yaşanılanları gerçekmiş gibi algılamak aslında yine bir rüya. ben iki rüyamda benzer olay yaşadım. uyanıyorum ,kesinlikle uykuda değilim rüyam bu dünyada da beni etkiledi. rüyayı gerçek olarak algıladım. hallüsinasyon kısmını açıklamamışsın. bazı durumlarda kişi durugörü görebiliyor veya başına gelebilecek olaylarla ilgili işaretler alabiliyor. bu bir görüntü olabilir, bir ışıltı veya renk görmek şeklinde de olabilir. üçüncü gözün açıklığı ile ilgili bu olaylar. benim düşüncem bu.
seniha. isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla