Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-06-2013, 08:41 PM   #17 (permalink)
ßyKuS
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough
Standart Cevap: uyumak için ilaç kullanan var mı?

benim bu konuda farkettiğim bir nokta var. Bazılarımızın sorunu geceleri uyumakta zorluk çekiyoruz. Çocukluk zamanlarımızda sabahtan akşama kadar dışarılarda gezer. Akşam'da eve gittiğimizde geceleri uyumak için hiçbir sıkıntı çekmeden saniyeler içerisinde mışıl mışıl uyurduk. Tabii misafirlerde uyumakta sıkıntı çekerdim ben çünkü çok sıcak olurdu.. Neyse herhangi bir iş'e girdiğimde de gün boyu fazlalık enerjimi harcadığım için gece uyumakta zorluk çekmiyordum.

Ne zaman evde bütün gün boş boş zaman geçirmeye başlasam geceleri uyumakta epey bir zorlanmaya başladım. Bunun olsa olsa 2 nedeni olabilir. Biri, gün boyu enerjimizi atamadığımız için diğeri ise geceleri çok fazla düşündüğümüz için sıkıntı stres işte.. Eğer fazlalık enerjinizi harcarsanız ilaç kullanmanıza gerek kalmıcak.. Bunun en açık örneği çocukluk zamanımız ve iş yerinde geçen zamanımızı göz önünde bulundurursak daha iyi anlıcağımızı düşünüyorum. Dii mi Işıklı yol :))