Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-06-2013, 09:25 AM   #25 (permalink)
papatya_27
Üsteğmen

Tesekkür: 109
169 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatya_27 will become famous soon enough
Standart Cevap: öneri istiyorum değişimim sizin önerilerinizle olsun

mrb arkadaşım ben yazılanlardan geçmişte verdiğin kararlardan dolayı çok fazla suçluluk hissetitiğini ve başkalarının düşüncelerini aşırı derecede önemsediğini hissettim...bazen her olumsuz doğru yola girebilmek için bi fırsat oluşturabiliyor..öncelikle geçmişini, hata olarak gördüklerini, başına gelen olumsuz durumları sevgiyle kabul etmelisin belki bu durumlar kişilk gelişimin için bilmiyorum belkide başka yonden sana olumlu yansımaları olacaktır..üniversiteden sonra boşta kalmak gerçekten bir kaos yaratabiliyor..bazen elimize geçen fırsatları bile göremeyeiliyoruz..önce sakin olmak lazım..içinde bulunduğun çıkmazdan kurtulman lazım..benim nacizane fikrim burdaki daha deneyimli arkadaşlar daha iyi bilirler belki ama ego-güven suçluluk ve başkalarının düşüncelerini önemsememe gibi telkinleri dinleyebilirsin...bırak sana okulu uzatmış desinler,bırak sana okulda başarısız desinler...sen kendi potansiyelini bildikten sonra herşeyin üstesinden gelirsin..kendi mutlulugun ve huzurun için bi şeyler yap..başkaları ne der diye düşünme..sevgiyle, huzurla...
papatya_27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla