Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-05-2013, 04:53 PM   #7 (permalink)
KADRU
Üsteğmen

Tesekkür: 191
102 Mesajinıza toplam 187 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KADRU is on a distinguished road
Standart Cevap: Bu ne yaman çelişki

Alıntı:
Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bomba bir yorum. Ayyyynen katılıyorum. Bizim toplumumuzda malesef anne baba sanki çocuğun sahibiymiş gibi davranıyor. Ölene dek benim malımsın şeklinde. Evleneceğinde bana sor beğenmedim bunu boşa, ben istiyorum çocuk yap, annemin adını babamın adını koy. Neee yapmıyor musun? Hakkım haram olsun, sütüm haram olsun, gün yüzü görme, belanı bul. Hadi bakalım sağlıklı ol da göreyim. Size anneciğimin bana ettiği bedduaları söylesem dudağınız uçuklar. Sırf bir konuda ki kararımı tasvip etmiyor diye. Herkesin imtihanı farklı işte
malesef cok dogru , bedduasi bol bir aile yapimiz var en cok sevdigine insan beddua edermi dovermi,azarlarmi,tenkiti ayarsizca edermi,ve bu yuzden ruh sagligi yerinde olmayan hircin ofkeli bireyler cogunlukta toplumumuzda ve ofke artikca allaha karsida ofke baslar,niye niye sorgulamalari allahada ofke getiril,allaha ve yarattigina anlayisin sevginin bol oldugu bir toplum olacagimiza umutum cok yuksek.
KADRU isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla