Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-05-2013, 03:03 PM   #15 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: DEĞİŞTİREN VİDEOLAR

Alıntı:
seniha. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
EFT'nin etki etmesi içiin kişinin farkındalığının yüksek olması gerekir. orada belli akapunktur noktalarına vuruş yapılıyor. eft sorunu tamamen geçirseydi kimse psikologlara gitmezdi. kendi kendine de uygulayabiliyorsun. uygulayıpta başarılı olan varsa ben de merak ediyorum.
zaten herkes inanmıyor ve denemiyor bile. İnan bana ilacı adamın ağzına veriyorsun bazen o şüphelenip geri tükürüyor. Herkes denemiyor yada uğraşmıyor. Ben faydasına inanıyorum. Günlük en az bir kaç konuda EFT yapmaya gayret ediyorum.
Kitap
EFT ile İyileşin, İyileştirin
Bülent Uran, Nilgün Çalık
Gelişim Yolculuğu Yayınları / Kişisel Gelişim Dizisi

EFT yi en iyi öğrenebileceğiniz ve uygulama alanı oldukça fazla olan bir kitaptır. Ben Nilgün hanımdan 6 seans aldım. Sonrasında devam etmek için bu kitaba da sahip oldum. Şimdi başucu kitaplarımdandır. Hatta yatağımın bir kenarında durur. Devamlı alır bir kaç konu çalışır bırakırım. Herkeste aynı etkiyi yapmaz çünkü bu sizin ne kadar derinlere inebildiğinize ve yaralarınızın ne kadar derinlerde olduğunla ilgili birazda. En azından denemeye değer diyorum ben.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla