Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-10-2008, 12:45 PM   #24 (permalink)
FİDAN TUBA
Teğmen

FİDAN TUBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 18
27 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
FİDAN TUBA is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: EFT MUCİZESİ

merhaba
ben sanırım eft yi tam anlatamadım size...kast ettiğim günlük olaylar içerisnde ara ara yasanan ağrılar değil...olay daha kapsamlı olmalı....yorucu bi gün geçirmiş olabilirsiniz başınız ağrıyabilir...geçer bunda o kadar da korkulacak bi şey yok...hani ama bu kadar gündelik olaylarda bile bilebilirsinz bazen neden olduğunu: örneğin müşterinize çok sinirlenmişsinizdir başınız tutmuştur ondan ağrıyodur ya da başka bi gerginlikten...bunun sebebini bulabilrsiniz kolylıkla...ama bunlar olabilecek basit şeylerdir kısa sürede de geçer....fakat ben daha zorlu ve sizi gerçekten hayatınızı zorlatan ağrılardan bahsediyorum aslında...mesela migren...benim vardı....bu oyle bi bela ki aldı mı basını zı kaldıramıyorsunuz ...tuttu mu da tutu yo illlet...işte bunun sebebini bulduğunuzda o zaman bu hastalıktan kurtuluyosunuz...bi daha sizin başınıza sorun açmıyor...ama bunu basınız ağrırken yapmıyorsunuz acıyın kendinize daha da çok kıvranmayın ağrıdan .....bi boş vaktiniz mutlaka oluyodur bunu düşünmek için...ama gündelik ağrılara çok takılmayın sebebini farkındalığınız çok artınca daha kolay bulursunuz...bulamazsanız da vucut bu biraz ağrısın ne olur ki ............anlatabilmişimdir umarım...........
FİDAN TUBA isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla