Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-10-2008, 05:00 PM   #5 (permalink)
FİDAN TUBA
Teğmen

FİDAN TUBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 18
27 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
FİDAN TUBA is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: EFT MUCİZESİ

Ben Uzun Zamandır Enerji Metotları İle Çalışıyorum....Reiki Enerjisi Nin  İlk 2 İnisiyasyonunu Aldım...Yaklaşık 2-----3 Aydır Da Buradaki Scriptleri Dinliyorum...Sigarayı Bırak ++  Erteleme Telkinleri De Bilinçaltımı Temizlelem De  Çok Etkili Olmuştur Mutlaka Ama Eft Başka Gerçekten....Önemli Olan Neden İçildiğinin Sebebini Bulabilmek...Yoksa Metot Biliyosunuz Bir Çocuğun Uygulayabileceği Kadar Kolay Aslında...İşin Püf Noktası Farkındalık Yardımıyla İçmme Sebebinin Tam Olarak Saptanması...Umarım Doğru Sebebi Bulmuşumdur...Çünki Eğer Doğru Sebeni Bulabiliyosanız Bi Kaç Zaman Da Üzerinde Çalıştığınızda O Sorun Tamamen Sizin İçin Yer Yüzünden Kalkıyor...Genetik Olduğunu Bildiğiniz Problemler Bile Hayatınız Boyunca Bir Daha Karsınıza Çıkmıyor.....Bu Da Demek Oluyor Ki Sigara İçin Bir Daha İçmeyeceğim....Ben Bu Metodu Sadece Sigara İçin Denemedim....Migren Ağrılarım Eklem Yerleimdeki Ağrılar Özel Bir Takım  Rahatsızlıklarım Psikolojik Bir Takım Sıkıntılarım Var İdi...Hepsine Deniyorum....İnanın Müthiş Sonuçlar Veriyor.......En Yakız Zamanda Deneyin Bence.......

------
tümü büyük harf olduğu için tarafımdan değiştirilmiştir.
FİDAN TUBA isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla