Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-02-2013, 03:18 PM   #6 (permalink)
cansuyu
Binbaşı

cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,705
1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice
Standart Cevap: uyuyamıyorum....:((

..merhaba

uykusuzluk ve anksyete çoğunlukla kısır döngü şeklinde seyreder. önceleri ankyete uykusuzluğun nedenidir.. sonrasında uykusuzluk doğrudan anksyete nedeni.
bu döngüyü bir yerde kırmak gerek elbette.
pek çoğumuz benzer dönemlerden geçtik, ancak yine de buna bağlamadan önce yanlış yaptığınız bir şeyler var mı bir kontrol edelim isterseniz.
acaba günde kaç saat telkin dinliyorsunuz?
ilaçlara bu durum oluşmadan önce mi sonra mı başladınız?
ilaçlar doktor kontrolünde ve dozu tedrici arttırılarak başlanır biliyorsunuz değil mi?
normal yaşamınızda yaşam düzeniniz sabit midir?

bilinçaltının direnmesi ve temizlenmesi sürecinde benzeri etkilerin yaşandığını paylaşan arkadaşlarımız oldu.

ben normalde geceleri severim, ama kendi seçimimse geceleri yaşamıma katmak, üretmek, fakat ilk zamanlarda bende de istemediğim bir uykusuzluk hali baş gösterdi ki, yine uuyamıyorum duygusuyla panik bozukluğa yaklaştığımı düşündüm :)
telkinlerin etkilerinden çok hedefe kilitlenmeyi, ve geceleri yine bir armağan gibi kullanmayı seçtim..
o sırada bunla başedebilmek için yollar ararkennefes egzersizleri eft ve meditasyonu yaşamıma kattım- ki iyi ki diyorum şimdi_
ve o sırada yaşamımın düzeninde de değişiklikler olduğundan biraz zaman aldı ama sonra yine sabit bir düzene geçtiğimde bir de baktım ki
istesem de artık geceler benim değil :(
ele geçirilmiş geceler adını vermiştim o zamana
şimdi ise gecelerimi ele geçiremiyorum :)

huzurlu uykular dilerim size