Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-02-2013, 07:18 PM   #240 (permalink)
YESHAPPY
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold
Standart Cevap: YESHAPPY'nin güncesi

Şu sıralar hayatımda hiç yaşamadığım duyguları yaşamaya başladım. İşi bıraktım. Zaten sevdiğim bi iş diildi. Eve tıktım kendimi. Çok nadir dışarı çıkıyorum. Dışarı çıktığımda hemen eve dönmek istiyorum. Birşeylerle uğraşayım diyorum düşünüyorum aklıma gelen şeyleri istemiyorum. İstediğim şeyler de uzak yerlerdeler. İnsanların yüzüne bakamıyo gibi bi histeyim. Kendimi sevmemeye başladım. Yolda çirkin bi enerjiyle yürüyorum. Yaşam enerjim çok düştü. Sırtım ağrımaya başladı. Geç yatıp geç kalkıyorum. Geleceğimden daha çok kaygılanıyorum. Herşeyin en kötüsünü düşünüyorum. Gece kapıyı kilitlemeden yatarsam kesin kötü bişi olacağını düşünüyorum. İnsanlara güvenmiyorum. Ocağı kontrol etmeden yatarsam huzursuz oluyorum. Korkuyorum geleceğimden. Hayatı hevessiz yaşayıp gitmekten... Depresyon başlangıcı mı? Anksiyete başlangıcı mı? Ne oluyor hiç bilmiyorum. Nasıl düzeleceğimi de bilmiyorum. Telkinlerden de sıkıldım artık;ama şu an için yapabileceğim başka bişi de yok gibi görünüyor. Telkinlerin etkilerinin geçici olması da beni ayrıca üzdü:( Güncemin 1.sayfasında 1 hafta içinde etkilerini gördüğümü yazmıştım. Alnımdaki o ağırlık hissi de gitmişti o zaman;ama tekrar geri gelmişti daha sonra. Alnımda daha çok ağırlık hissi var. Doktora gittim fiziksel açıdan birşey yok. ego ve suçluluğa bir daha başladım 2 gün oldu. Eskisi gibi güzel değişimler olur mu diye tereddütteyim;ama yine de deneyeceğim...
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla