Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-02-2013, 02:08 PM   #7 (permalink)
teresa
Üsteğmen

Tesekkür: 29
68 Mesajinıza toplam 95 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teresa is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 20 yaş üzeri boy uzatma ilgili bir soru

ben sadece telkınle 20 yasından sonra uzayacağına ınanmıorum boyun...tabıkı yanında spor uyku duzenı beslenme de etkılıdır.ama sunu soyleyebılırım..ınsanların ınancla neler başardığına sahıt olmuşsunuzdur.mesela ben okumuştum amerıkada bır adam protez olan elıne dusunce gücüyle hareket ettırmeyı basarmıstı..gazetede okumuştum Google dan arastırabılırsınız ..daha bı suru ornek cvar mesela kasıgı bakışlarıyla bükmek felan..bunları herkes yapamaz sız baktığınızda kasıgı bukeılırmısınz hayır cunku yeterince ınanmanın ısıdır bu..bız sormayız nasıl buktu nasıl yaptı dıe ısın daha ayrıntılarına ınmeyız cunku bazen ınsanın enerjısı doga ustu seylere sebebıyet verebılıo..boy uzatmada bole sız telkınlerı dınler sporunuzuda yaparsanız eger kemık uçları mı acılıo yoksa başka ne oluo ılgılenmeyın derım ben cunku ırdeledıkce ınsan ınancını kybedıo ve enerjısını bos yere harcamış olabılıo...ben vıtılago hastası bırının bu forum da lekelerının kaybolduğunu okumuştum sanırım..dusunce gucu ve telkınle..bunu nasıl yaptı nasıl olur gorunuste mumkun degıl ama oldu...benım dusunduklerım bunlar umarım yardımcı olmusumdur
teresa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla