Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-01-2013, 09:58 PM   #48 (permalink)
ac_milan_ac
Üsteğmen

Tesekkür: 96
123 Mesajinıza toplam 230 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ac_milan_ac is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Benim Yardıma İhtiyacım Var Hemde Çok ...

yeni şeyler edinmeye zaten başladım bile hafiften kendime saçıma yeni imaj veermeyede başladım siz bunları demeden önce :) bu arada gerçekten çok değişmeye basladım.Bugün özellikle farkettim bunu. Çok keyifli bir gün geçirdim gerçekten. Neyse devam edeyim. Mesela yabancı dizilere başladım how i met your motherı çok sevdim onu izliyorum şu an, her gün müzik dinliyorum şarkı söylüyorum evde...Bugün hissettiğim bu güzel duygular yarın öbür gün gitmez inşallah...ayrıca bugün bide okuldan bi kız arkadaşın doğum günü varmış beni çağırmadı. Ama dogum günündeyken bizim arkadaşlar beni aradı hadi gel diye bende tamam dedim ama gitmedim şu an evdeyim. Çağrılmayan bi yere gittiğimde oraya nasıl girerim nasıl onla selamlaşırım diye düşünüp durdum...Gitmessemde benim arkadaşlar bana küserlermi diye düşündüm ama gitmedim ben...sizce arkadaşlarıma neden gitmediğimi nasıl belirtmeliyim bana küserler mi yada darılırlar mı...
ac_milan_ac isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla