Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-01-2013, 11:40 PM   #8 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Korkunc vs Örümcek

Bende de çok uzun yıllar boyunca vardı bu fobi. Vardı demem artık sadece korkuyorum ama fobi şeklinde değil. Size şunu tavsiye edebilirim, özellikle o yaratığın nesinden bu kadar korktuğunuzun farkına varmanız. Yani nesi seni daha çok korkutuyor. Anlamını çözmeye çalışmalısınız. Ben mesela örümceğin, tipinden evet, yürüyüşünden korkarım. Sinsiliği korkutur beni. Tuzak kurması korkutur ve avını sarıp sarmalaması. Peki acaba, ben hayatımda neyin bana tuzak kurduğunu düşünüyor olabilirim. Bana sinsice yaklaşan ve sarıp sarmalayan ve yavaş yavaş kanını emen hangi davranışın korkusu bende ki! Ya da acaba onu kiminle özdeşleştirdim. İşte o duygunuzu bulup onu çözdüğünüzde artık o hayvandan da o kadar çok korkmadığınızı göreceksiniz. Fakat yine de sevmiyorum örümcekleri o da kesin yani
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla