Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-01-2013, 12:22 AM   #8 (permalink)
Değişmek
Üsteğmen

Değişmek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 239
346 Mesajinıza toplam 629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Değişmek will become famous soon enough
Standart Cevap: Sivilceler için Olumlama

Alıntı:
ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
olumlama demek olumlu cümle kurmak demek telkinlerdeki gizli cümlelerde olumlamalardan oluşur. Sivilcelerden de kurtulmak için olumlu kısa cümleler kurulur. Bu kurulan cümleleride etkisini göstermesi için 21 güne ihtiyaç duyar.. yani bilinçaltı bu bilgileri kabul edebilmesi bu süreç önemlidir kimilerinde daha erken etkisini gösterir, fiziksel etkisi biraz daha zaman alıcağını düşünüyorum. Sivilcelerle ilgili yapılan bu olumlamarıda sesli okuyarak cep telefonunuza atıp geceleri uyurken dinleyebilirsiniz..

bu konuda ben sivilcelerden kurtulmak için olumlama çalısması uygulamadım ama sivilcelerden kurtulmak için maden suyunu halk diliyle sodayı azar azar elime dökerek yüzümdeki sivilceli alanlara sürüyorum.. işe yarıyor ama düzenli olarak yapmak gerekir..
Hmm anladım şimdi sen bana sivilcelerden kurtulmak için yaptığın olumlamaları ve bunları günde kaç kez tekrar ediceğimi söylermisin

..................................................................
Değişmek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla