Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-01-2013, 06:52 PM   #6 (permalink)
Değişmek
Üsteğmen

Değişmek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 239
346 Mesajinıza toplam 629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Değişmek will become famous soon enough
Standart Cevap: Sivilceler için Olumlama

Alıntı:
ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
heromaster paylaşım için teşekkür ederim güzel bir paylasım bu konuyu arastırdım.. aldığımız gıdalardan dolayı sivilcenin çıkmadığını belirten yazılar var. Olumlamalarda ''Cildimin durumunu iyileştirmek için sağlıklı yiyorum'' cümlesi geçiyorda.. sivilceler, vücudumuzdaki küçük gözeneklerden vücudu korumak için sebum maddesi salgılanır. Yağ bezlerinde oluşan sebum dışarı atılamazsa buda sivilcelerin çıkmasına neden olur işte yüzümüzün yağlı olmasının nedenide budur.. sebum dışarı atılamadığı için sivilceler oluşur.. Kaynak Sivilce nedenleri Ben soda kullanıyorum sivilceler için maden suyu işte işe yarıyor ama birden geçirmiyor sivilceleri yavaş yavaş, Şimdi sivilcelerin neyden kaynaklandığını biliyorsak ona göre kendi olumlamalarımızda bu başlık altında oluşturabiliriz.. Bir kaç örnek vereyim ben, olumlamaları düzeltebilir sizlerde ekleme yapabilirsiniz..

- Derideki bütün tıkalı gözeneklerim açılıyor/açıldı
- Yağ bezlerim düzenli olarak salgılanıyor/çalışıyor
- Sivilce lekelerinden hızla kurtulmaya başladım.

açılıyor yada açıldı derken kararsız kalıyorum hangisi daha iyi
Şimdi ByKus benim kafan iyice karıştı zaten hiçbir fikrim yok olumlama hakkında şimdi ne yapıcam nasıl yapıcamda sivilcelerim geçicek anlatırmısın :)

..................................................................
Değişmek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla